| sandra_9507 a întrebat:

B
una! vreau sa imi surprind iubitul dimineata cand vine de la lucru, iese la 8, sa il surprind intr-un mod placut, sexy, incitant, sa il fac sa sara pe mine.am mai facut lucrul asta dar acum vreau ceva mai special, ceva mai nou. tin sa mentionez ca suntem impreuna de 1 an si jumatate, si de o jumatate de an incoace locuim impreuna.astept cat mai urgent raspunsurile voastre. cel mai folositor raspuns primeste

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti ceva sexy ce stii ca ii place lui...si lasa-i de la intrare biletele cu indicii unde sa te gaseasca smug

1 răspuns:
| Relax_7124 a răspuns:

Un lucru incitant si interesant ar fi sa te gaseasca acasa pe masa goala si cu mancare pe tine(vezi u cum aranjezi mancarea pe tine) si cu un vin pe langa tine, eu zic ca ar mergewinking

funda!puppy dog eyes