| sandra_9507 a întrebat:

vreau sa imi surprind iubitul dimineata cand vine de la lucru, iese la 8, sa il surprind intr-un mod placut, sexy, incitant, sa il fac sa sara pe mine.am mai facut lucrul asta dar acum vreau ceva mai special, ceva mai nou. tin sa mentionez ca suntem impreuna de 1 an si jumatate, si de o jumatate de an incoace locuim impreuna.astept cat mai urgent raspunsurile voastre. cel mai folositor raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| simiiii a răspuns:

Heii! Ma bucur pentru voi!kiss phey stinge lumina in camera si aprinde-o intr-o camera alaturata, deschide usa un pic ca sa patrunda limina partial in camera astfel in timpul partidei o sa te axezi numai la ce ai de facut nu alte draci.love struck fii sexy.nu te farda fii naturala. date cu un parfum mai dulce si imbraca o lenjerie sexy, mergi la mall la bamboo si cumpara o punga de petale de trandafir (cam 20 lei costa) si pune pe jos pana la dormitor si pe pat. o sa iasa scantei laughing app saracu daca la 8 iese de la servici :-s presupun ca o sa fie cam obosit incearca sa-i faci un masaj :? incitant cumpara un gel de masaj mai placut la mirossmug aa app nu uita frishka`smug kiss p. S fii mereu atenta la tonul vocii: nu prea nazal, nu prea strident, pentru ca cele mai senzuale timbruri ale glasului sunt cele joase, soft, calde. joaca'te putin cu manutSele prin parul luihappy. Mentine contactul vizual. Ochii sunt oglinda sufletului, iar tu trebuie sa te asiguri ca el a inteles ca tu vrei sa-i patrunzi in suflet.kisssmug In general baietilor le place foarte mult sa fie atinsi sau sarutati in zona genitala deci...batting eyelashes Sper ca te-am ajutat`! Bafta si ai grija de tine kiss. puup

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un compleu foarte sexi!
Pa, pa.

| NickiMinaj a răspuns:

Daca lucreaza noaptea, nu crezi ca vine obosit? laughing zic si eu.

| andreea98esteacumBubbleS a răspuns:

Imbraca-te sexi si pregateste-i cina

| CudiDaKid a răspuns:

Poate daca ii faci o mamaliga. cand ajunge sa fie asa caldalaughing

| LoveYou2013 a răspuns:

Pai poti sa te imbraci intr-un costum provocator ca si asta http://www.google.ro/......tp?/imgres r:14, s:0&biw=1024&bih=608 si peste el sati ui un halat de baie umple cada din baie cu apa pune pe deasupra petele de trandafiri aprinde lumanari in casa si asteaptal dupa vei sti u ce sa faci. sper ca te-am ajutat bafta