| Tudorita_Stinea_1973 a întrebat:

Bai frate cand mi se scoala imi vine sa ma desbrac in fata blocului in *** ce sa fac boss ca n-am ce face si sati mai zic una: eram odata in parc cu iubita mea si a venit o fata cu ochii rosii frate eu m-am speriat si am sarit la el i-am spus ce vrei fa si avea un topor ba si ea a inceput sa de in banca care stateam si am tulito toti la goana erau si alti preteni ce fac boss

3 răspunsuri:
| Horusss a răspuns:

Asta ar trebui sa fie un fel de gluma?

| Stefanismyname a răspuns:

"DEZBRACĂ-TE" în fața blocului sau du-te in casă si masturbează-te...
Dacă era fată cum ai sărit la el?

| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

Nu stii deloc sa inventezi.