| Eduard030 a întrebat:

Bai fratilor am așa o problemă. De la 16 ani mam întalnit cu o fata pana prin ianuarie ( 3 ani si ceva). Sexul era de cea mai inalta calitate, eram atras tare sexual, ma simțeam zeu, imi reveneam repede si erau cate 3 partide bune de sex.
Acum am alta prieteă, e bună rău insa cand ajungem la actul sexual nu ma excit intratit ca sa am o erecție buna ca inainte, si s-a intamplat de cateva ori si ma cam speriat asta, ca mi-a trecut tot cheful de sex.
Îmi vin ginduri ca sunt impotent, dar o luna in urmă eram zeu laughing)).
Sau daca ma excit tare cand ajung sa o bag imi trece pe moment. Asta se intampla nu in toate cazurile.
De exemplu cand nu ma gindesc la chestia ca poate iar sa nu intre în erecție, sexul se primește bun.
A mai pațit cineva așa? Poate ca mam deprins tare cu fosta nu stiu.

4 răspunsuri:
| FantasyBoy a răspuns:

Cu ce simti viata? Cu penisul, sau cu mintea? Daca nu pui suflet in ce faci, si speri doar sa obtii placere senzoriala din partea organului, asta e.

| Whitesnake99 a răspuns:

La gramatica nu prea esti zeu.

| LastBlackNight a răspuns:

Greu pe romana

| Perfekt a răspuns:

Vorba aia. Toti pr***i baga *** in p***a.