| Ţiiţţţu a întrebat:

Bai fratilor elasexygagica sau cum o cheama tot pune intrebari genu " daca ati avea pe nu stiu care in pat cu voi ce ia-ti face". Acum pun eu intrebarea : Dragilor, daca ati avea-o pe elasexygagica intr-o noapte langa voi in pat ce ia-ti face? astept raspunsuri :* dau si funditalove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Ghost a răspuns:

Oooooo si ce nu as face minuni Pytyk minuni

10 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

POi ce sa-i faci alt ceva decat sa o ****?laughing) da-mi funda

| SociallyDepressed a răspuns:

Un test de iQ.

| Ţiiţţţu explică:

@FiicaLuiSatan : aceasta individa este o fatuka de 11 ani care numa tampeni scrie pe TPU sh pune intrebari aiurea

| Puffy1721 a răspuns:

Bataieee!hee hee

| biancaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ma-s caca pe ealaughing) Nus lesbihappy

| TRN a răspuns:

Doar ceva senzuallaughingas f***o pana nu mai poate.si dupa aia as f***o iar si iar pana dimineayza

| rZv995 a răspuns:

Tu ce vrezi ca iasi face?!
As rupeao in F...i pana nu mai poate!
Doar daca este bunaciune!
laughing

| MihayxD a răspuns:

In fine momentan ce are 11 ani... cum a zis in alta intrebare. Ce i-as putea face alt ceva decat sa ii spun o poveste de adormit copii... sau daca nu-i virgina [sanse 99 de a fii virgina] as fu*eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mrrrrr.i-as rupe parul`si as pune`o sa`si strerga contul`de pe tpu.pentru ca-mi ocupa din timp laughing)))

| gabriel1984 a răspuns:

Bai frate daca are 11 ani e curioasa invata si ia din raspunsurile altora nu?