| lollipop_5785 a întrebat:

voi ce parere aveti de "elasexygagica"? voi ce credeti ea chiar gandeste asa? sau pune intrebarile sh raspunsurile la misto? eu nu stiu ce sa credlaughingdeci cele mai penibile intrebari sh raspunsuri le-am citit la ealaughing

Răspuns Câştigător
| ChrisHarrison a răspuns:

laughinglaughing Iti impartasesc curiozitatea, e ciudata fata thinking ...nu stiu ce sa zic, cam aceleas intrebari si raspunsuri ciudate le-am citit la ea, o fi ea cea mai ciudata de pe aici? Cred ca da rolling on the floor

2 răspunsuri:
| dede070707 a răspuns:

Mie mi se par amuzantee rolling on the floor

| Jack a răspuns:

OOO ma zici ca cine naiba ar fi, vine si ea cu vrajeala aici, si deja tati baieti isi fac iluzi ca cine stie ce nimfomana ii rolling on the floor, face si aia un pic de caterinca si deja o ajuns asa mare subiect de discutie oh go ontongue!