| lollipop_5785 a întrebat:

voi ce parere aveti de "elasexygagica"? voi ce credeti ea chiar gandeste asa? sau pune intrebarile sh raspunsurile la misto? eu nu stiu ce sa cred deci cele mai penibile intrebari sh raspunsuri le-am citit la ealaughingrolling on the floorma rad copios cand citesc raspunsurilelaughing

"elasexygagica"raspunde si tu draga daca vezi intrebarealaughingchatterbox

14 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Ma mir ca n-au banat-o pana acum. straight face
oricum e prea penala
e tipa care vrea sa fie legata de pat rolling on the floor

| Ririru a răspuns:

Am mai spus, e vreo plictisita/ vreun plictisit cu chef de caterinca.

| TąNyą a răspuns:

Nu ştiu dacă are chiar 7 ani totuşi la 7 ani nu şti să scrii "perfect" şi mai ales nu şti despre sex. Aşa că sigur "faza" e la mişto o fi vreun băiat sau chiar o fată mai mare de vârstă care se plictiseşte şi vrea să râdă singur/ă de ceea ce scrie pentru că el/ea vede "faza" amuzantă.

În fine dacă e o fată şi o zice cu cap ( adică chiar face asta ) va fi o centuristă care se va duce la serviciu seara şi în fiecare zi vom vedea răspunsurile ei cu treaba pe care a făcut-o sau n-a făcut-o încă şi vrea.

FantaSZy.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Am vazut
imi vine sa rad cand vad un pod ca raspunde asa
ori isi bate joc ori asa gandeste cum ai spus si tu laughinglaughinglaughinglaughinglaughing)
dar pentru un copil e putin anormal laughinglaughing

| Alex0194 a răspuns:

Sunt la misto. Cele 3 poate sunt aceeiasi persoana sa stiti ca de pe mai multe browsere te poti loga pe mai multe conturi in acelasi timp de pe acelasi pc numai sa fie alte browsere. O fi aceeiasi persoana care nu mai are ce face si vrea s afaca misto de noi

| Ionutzz97 a răspuns:

Ba elasexygagica e proasta

| 。。。✿*゚Viento゚*✿。。。 a răspuns:

Niste "persoane" fara scrupule.Nici nu stiu daca le pot numi persoane.Nu stiu ce este ala respect! Nu au respect nici macar fata de ei!
Asa cum a spus si elyutzapisicutza totul este o mistocareala, dar totusi intrec masura! Eu mai mult de 10-12 ani nu dau acestor persoane! Iar daca intr-adevar au o varsta mai inaintata, e clar:Nu sunt normali / normale...
Pacat de acest site, ca sunt oameni care intr-adevar au nevoie de un sfat, ajutor... dar sunt convinsa caci datorita la ceea ce se intampla, datorita acestor "specimene"vor fi f multi membrii ce vor renunta in a accesa acest site si in a cauta "un raspuns folositor" aici!

Te-am pupat! ✿VIENTO✿

| andreea_1536 a răspuns:

Pune intrebari sa faca misto de noi.Si daca sa zicem ca...chiar le pune pe bune, e proasta rau

Răspuns utilizator avertizat
| TotRoz a răspuns:

Imi dai si mie profilul ei. chiar vreau sa rad si eu. laughing

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pe mine ma amuzalaughing si ela asta si una madalina1 da mai e una. le-am tr cerere la toatelaughing. in fine.viata lor. Da la ziua maritisului o sa arate 'jos'' ca o galeata nu ca un inel sau macar ceva mai mare ca un inellaughingun dop de sticlalaughing. ce viata pot sa aiba tipele astealaughingsi ce parinti inconstientilaughingalor mei trebuie sa le spun si daca chem un baiat sa imi faca calculatoru'laughingdaramite sa mai ma duc pe centura, sa ma duc sa dorm la nu stiu care s-au d'astealaughingparintii au si ei o vinalaughing! desi eu cred ca ii misthokarealalaughing. K mai era una da nu stiu care zicea ca nu mai ii virgina de la 9 anilaughingsi ca nu stiu acum are vreo 11.in fineoh go on era si aia penala raulaughing! eu cred ca ii bataie de joclaughing

| alexx_8375 a răspuns:

Asta ziceam si eu da'o in... mea ori e copil prost ori e un imbecil de om care pune intrebarile la misto...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e caterinca. nu poate fi cineva asa prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta intrebarile sunt puse la misto. Insa pentru mine nici amuzante nu sunt! Sunt o multime de intrebari serioase care asteapta un raspuns, in timp ce utilizatorii TPU isi pierd timpul citind porcarii de genul asta.

Din pacate, nu e singura/singurul care face misto pe aici!