| kyty_2929 a întrebat:

Bai imi vine menstruatia doar 3 zile si o culare nasp (maroniu foarte deschis)rau si o culare alba ce fac. nu-i zic mamei...me najpa sa-i zic

dau fundita

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

Vorbește urgent cu un medic, specialist în așa ceva. Nu am mai auzit de așa ceva. Ce descrii tu, acolo, cred că nu este menstruație, ci un alt tip de scurgere, cu alte cauze. Oricum este o afecțiune, / boală.+ lipsa menstruației, normale.

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Spune-i mamei tale,poti avea un inceput de amenoree secundara,raceala la ovare,o rana pe col,un chist,multe! Nu te juca cu sanatatea ta! Cu cat intarzii mai mult,cu atat se agraveaza problema ta,nu vrei sa ai copii cand cresti? Lasa jena si rusinea,ia-o pe mama ta de mana si mergeti repede la medic.E mama ta,ea ti-e cea mai apropiata! Orice ti-ar spune,te va ajuta, n-o sa te lase asa! Hai, curaj!

| StefanJobs a răspuns:

Poate esti baiat si chestia alba e sperma.
Serios, vorbeste cu maica-ta ca ea stie ce stie.