| pink_3524 a întrebat:

Buna happy
de 3 zile mi-a trecut menstruatia si totusi, imi curge ceva maroniu.
ca substanta aceea alba numai ca este maro si imi curge destul de multa.
si nu inteleg de ce thinking

6 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Stai linistita ca nu e nici o problema, si mie mi se intampla si chestia aia poata sa ma mai tina inca 3 zile, cand vad ca imi apare e clar ca trebuie sa mi se termine menstruatia, asa ca stai calma.

| buzeduulci a răspuns:

Pai curata tot ce a mai rams pe peretii vaginului. Nu te ingrijora! :*

fundita?:*

| Piㄨㄨy a răspuns:

Am patit si eu asa...nu`ti face griji, este o substanta acumulata pe peretii vaginului care se elimina in ultimele zile de menstruatie sau uneori dupahappy

| irina_8165 a răspuns:

Riscul sa iti curga substanta accea maronie este ca poate esti racita jos big grin consulta un medic ginecologhappy

| cıσccσʟαтα a răspuns:

Stiu ca daca acea secretie alba capata alta culoare e semn de infectie [ ceva este inneregula]. Du`te si consulta un medic! urgent!

| mary23 a răspuns:

Ai racit probabil. Ca sa fii sigura, fa-i o vizita ginecologului