| Nutemaiholba a întrebat:

Menstruatia nu imi vine niciodata la o data fixa. Ba vine pe 29-30 sau intre 2-10 sau la mijlocul lunii. Niciodata nu stiu cand.
Si acum cateva zile am avut o scurgere vaginala sau cum se numeste si nu stiu daca e mestruatie sau nu. Nu era sange, era maroniu si putin. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| tifannycriss a răspuns:

Daca esti la inceput este normal sa nu iti vina la o data fixa....cat despre secretia maronie nu am mai auzit, dar ai grija la igiena sa ai la tine cateva tampoane de rezerva. Funda?

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu e menstruatie