| anonim_4396 a întrebat:

Baiat Blond VS Baiat Brunet(Par de culoare inchisa ) big grin

13 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Brunet cu ochii verzi,albastri!
Awww:X
Dar pana la urma,fiecare e frumos in felul lui. Iar fiecare ''defect'' pe care il are, se compenseaza cu o calitate.
Degeaba e brunet cu ochi frumosi, daca cand deschide gura te face sa fugi.
NU numai frumusetea conteaza. Cel putin pentru mine.
Prefer sa fie inteligent si sa stie sa se comporte cu mine, decat frumos si prost.
Dar, gusturile nu se discuta.

| gingergirl1 a răspuns:

Brunet love struck

| MIDnightMoon a răspuns:

Daca e rocker şi are părul mare, poate să aibă şi părul albastru love struck laughing.

| Grin a răspuns (pentru MIDnightMoon):

Ascult rock, sunt cu parul mare, imi place sa zimbesc la fete cu jumate de zimbet, imi place sa misc sprincenele rolling on the floor asa sunt eu laughing

| MIDnightMoon a răspuns (pentru Grin):

Oh my... laughing Mnee. Oricum am prieten xD. But nice to meet you. laughing.

| Grin a răspuns (pentru MIDnightMoon):

Daca e cv add me tongue

| MIDnightMoon a răspuns (pentru Grin):

Dă mesaj cu facebook-u tău tongue

| Grin a răspuns (pentru MIDnightMoon):

Dami u happy

| Grin a răspuns (pentru Grin):

Sa-u in privat big grin

| Gabica a răspuns (pentru MIDnightMoon):

Exact asta voiam sa zic si eulaughing(bien, eu as fi zis verde, dar merge si albastru).

| Grin a răspuns (pentru Gabica):

Dafq?big grin

| Gabica a răspuns (pentru Grin):

?

| uncas a răspuns:

Brunet,cu ochii albastrii.happy