| andrea112deea a întrebat:

Baiatul cu care am avut o relatie acum 1 luna si ceva, m-a inselat si dupa ce am aflat el m-a blocat pe facebook
Acum 2 sap am vazut ca m-a scos de la block, si alalta ieri a trecut de 4 ori pe langa mine de parca nu m-ar fi cunoscut.
De ce m-a scos de la block daca ii ipocrit si nu are curajul sa se uite la mine?

Răspuns Câştigător
| Hace a răspuns:

Cred ca ar trebui sa treci peste. Cat despre comportamentul lui, este clar ca el a trecut deja peste. Faptul ca te-a scos de la block nu releva nimic. Nu mai trai in mediul online!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa stii ca facem multe chesti fara un scop, poate vrea sa te scoata de tot din viata lui

| StefanChriss a răspuns:

Am observat tendinta asta a fetelor de a intelege fiecare gest al baiatului pe care-l plac, sau pe care l-au placut. In cazul asta, ca in alte cazuri, e irelevant de ce te-a mai scos de la block. Tu ai un fapt confirmat, anume ca te-a inselat. Nu inteleg de ce mai conteaza ce face el acum? Vezi-ti de viata ta in continuare, si lasa-l pe ala in treaba lui.