| Ángel_8890 a întrebat:

Baiatul de care imi place nu imi scrie de loc nu am vb cu el 5 zile deoarece am fost la tara, dar nu asta conteaza el cind a aflat ca mie imi place de el parca a devenit altul. Ce sa fac ajutati-ma va rog sunt disperata m-am indragostit de el si nu stiu ce sa fac nici eu nu i-am scris in aceste 5 zile.Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi

1 răspuns:
| scarly86 a răspuns:

Pai daca s a schimbat in sensul ca ia ceea ce i ai spus ca fiind o ocazie pentru el sa te adauge in palmares, nu mai trebuie sa i vorbesti. dar daca a considerat ca are nevoie de putin timp, daca te place si el, faceti in asa fel sa voribiti, sa va intalniti la o cafea. poate va va fi bine impreuna