| anonim_4396 a întrebat:

Baiatul de care imi place tocmai s-a despartit de iubita lui. Ma simt putin ciudat deoarece eu am flirtat cu el in ultima vreme. Ar fi ok daca as incerca sa ma apropii de el sau ar trebui sa ii las putin timp?

6 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Nu te priveste pe tine ce a FOST intre ei. acum nu mai e!
acum e sansa ta! joaca-ti-o fara resentimente. nici fata aia nu statea sa te intrebe pe tine ce simti pentru baiatul ala, deci go for it! daca ai probeleme, zi-mi! happy glumesc! carpe diem!

| Seepty a răspuns:

Eu aic sa-l lasi 3-4 saptamani pana isi revine de la despartire iar apoi incepe sa vorbesti cu el pana nu se impaca cu fosta si sa ramai ca ''proasta'' singura.

| Cristiann25 a răspuns:

Treci la atac!laughing Nu mai astepta pentru ca poate se intoarce la fosta si ramai cum zice romanu "de caruta"laughing.

| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

Vezi ce vrea intai el, apoi apropie-te... Noi de obicei vorbim cu fete indiferent de situatie. Crede-ma, nu-ti doresti sa astepti si apoi sa aflii ca ti-a luat-o alta inainte happy Vorbeste cu el si vezi cum se simte, ce vrea sa faca mai departe happy

| Annutsa a răspuns:

Buna!
Nu te apropia inca de el, lasa-l ceva timp. Doar ce s-a despartit de iubita lui, dar asta nu inseamna ca au disparut si sentimentele. Lasa-l sa se linisteasca, sa treaca peste asta. Nu cred ca ti-ar convenii sa fie cu tine si sa se gandeasca la ea, sa iti vorbeasca de ea tot timpul... sau poate chiar sa te lase dupa pentru a se impaca cu ea.

| Tigrul15 a răspuns:

Lasa-l 2 sau 3 zile laughing