| sabinutza_9332 a întrebat:

Baiatul de care v-am mai zis...
Ei bine cand a inceput scl nu imi statea parul f bine...si el nu a zis nimic(desi ceilalti au comentat). Apoi am dat un test si cand am terminat si m-am uitat in clasa l-am vazut ca se uita spre mine si a facut :d doar ca statea putin cu capul intr-o parte... Dupa 5 secunde a revenit la testul lui.
Azi am observat ca nu ma injura cand trece pe langa mine(desi obisnuia) si nici nu mai imi zice ca sunt urat sau proasta etc...
Ce credeti? De ce se comporta oare asa?

4 răspunsuri:
| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Poate începe sa te placathinkingbig grin

| together4ever a răspuns:

Pune ceva la cale...

| infernome a răspuns:

Sau poate mai a invata ceva manier. Pa si eu ma comport faci cu colegele mele dar asta nu insiamna ca m-am indragostit de toate laughing

| sabinutza_9332 explică:

Nu e ca a invatat maniere ca se poarta urat cu o mare parte din fete(cum sa purtat mereu de altfel)...