| DoubleSwag a întrebat:

Baiatul pe care il plac e intr.o relatie de doua saptamani.In prima zi nu aveam chef de absolut nimic. Apoi o prietena mi.a amintit ca nu e ultimul baiat de pe lume asa ca am inceput sa cunosc o groaza
de baieti si fete.Cam 14 baieti au inceput sa se dea la mine, dar cu nici unul nu imi placea sa vorbesc cum vorbeam cu el...Stiu ca nu e bine, dar in toti baieti pe care ii cunosc il caut pe el si nimeni nu e ca el. Unii o sa ziceti ca sunt tanara ca mai am timp, sa ma pun mai bine sa invat etc...dar cred ca toti am trecut prin asta asa ca va rog ce sa fac? inevitabil il vad zilnic, si in fiecare zi cand se apropie de mine si incep sa.i simt parfumul parca ma pierd.El e prima mea dragoste care se pare ca e neimpartasita.Din ziua in care am aflat ca e intr.o relatie parca a cazut cerul pe mine, chef de invatat n.am, sa ies nu vreau parca nimic nu.mi convine.Cum fac sa.l uit?! Mersi anticipat!:*

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Iubirea nu se uita niciodata, dar i-ai putea spune ca il placi dupa ce va cunoasteti mai bine.

| OkAyAn a răspuns:

Buna!
Prima data ar trebui sa va cunoasteti mai bine sa il lasi sa te cunoasca si poate ii va placea caracterul tau!
Si atunci poate va vrea el sa fie cu tine!
Si sa il uiti nu cred ca ar trebui ci doar sa incerci sa fiti prieteni incontinuare si sa va ajutati unu pe altu!

| alin201 a răspuns:

Iei un vibrator si scapi de dorul de sex