| anonim_4396 a întrebat:

Acum 4 ani am cunoscut un băiat, anul trecut am început să vorbim la telefon. Ne plăcea unul de altul..Am vorbit vreo 3 luni, iar apoi a ales să ne despărţim deoarece am fost cu o prietenă la iubitul ei. Iar el a negat şi a spus că nu din cauza asta. Mă rog am făcut ceea ce a vrut şi " ne.am despărţit ". metaforic vorbind deoarece n.am fost împreună cu el.
Anul ăsta prin Mai, am trecut cu prietena mea prin satul lui şi ne.a văzut Alin [ prietenul lui Mau, cel de care îmi plăcea ]. Şi seara pe la 11 a venit la noi în sat. Sunt vreo 5 km de mers. În fine prima dată a chemat.o pe prietena mea afară deoarece cică lui Mau îi era ruşine de mine. Până la urmă am ieşit şi eu şi au stat până la 12-1. Apoi am început să ne întâlnim des, foarte des. Am început să ne apropriem foarte tare. Ne.am întâlnit până la mijlocul lunii iulie..De aici au început probleme. Într.o seară am mers în sat la el cu încă o prietenă şi ne.a văzut Alin şi a venit să stea cu noi.Mie mi.a oferit un trandafir şi prietenei mele la fel, doar că al meu era mai frumos thinking Iar înainte îmi tot trimitea sms " Cf? ". Mă rog.:l
Nu ştiu care.i treaba în toată această chestie. Acum eu cu Marius nu mai vorbim deloc. El se uită foarte des la mine la şcoală.şi eu la el pentru că încă îl placsad.Un prieten bun de.al meu e în aceaşi clasă cu el. Într.o seară l.am sunat cu nr privat şi i-a spus prietenului meu să nu.l mai sun cu nr privat, ci dacă chiar vreau să.l sun cu număr.
Eu nu mai ştiu ce să cred.Îmi pare rău pentru ROMAN..Nici nu ştiu dacă m.a iubit vreodată. Dacă chiar n.a simţit nimic pentru mine îmi pare rău pentru serile în care stăteam până la 3.
P.S.: Nu eram într.o realaţie.laughing Complicat ştiu.
El are o situaţie financiară foarte rea.happy Dar nu.mi pasă! El are 15 ani, iar eu 14..N.am avut nimic cu el mai mult! Doamne fereşte n.am făcut ceva nebunesc..doar ne întâlneam!winking.

Răspuns Câştigător
| KeporLove a răspuns:

Poate fii o atractie, o prietenie stransa, simpatie cat si o dragoste ne indeplinita care nu va disparea pana nu veti da o sansa. Nu trebuie sa te iei dupa gura lumi ca multe spune, multe aud dar putines realewinking Ceea ce tu trebuie sa faci e sa ai mai multa incredere in sentimentele tale si in el daca tu iti doresti sa fi icu el da tot ce ai tu mai bun. ma refer (vorbeste cu el frumos, fi perversa. nu exagera, suna-l, trimite-i sms-uri) Apropiete de el iar pe prieteni lui tinei la distanta pentru ca o sa ii dai o impresie ciudata ca joci la 2 mese.

| xBarbiieKelly a răspuns (pentru KeporLove):

Da,dar el cand trece pe langa mine nici macar nu ma saluta. I.a spus unui prieten de.al meu ca daca eu nu.l salut prima, nu ma saluta nici el happy..Cand trece pe langa maicamea, asa se uita la ea.laughing.Mi.a spus chiar mama mea. Si mi.a mai spus tot amicul meu ca atunci cand trece pe langa mine. zice ca schimba poarta..geamurile..gardullaughing..Ma rog prostii din alea.

| KeporLove a răspuns (pentru xBarbiieKelly):

Aicia se schimba treaba. El crede ca tu te vei "injosi" vei alerga dupa el ca sa fiti impreuna. Iar faza cu privitul e doar o mustrare de constinta, se simte vinovat pe o parte sau ii e mila de tine oh go on n-are rost.

Din punctul meu de vedere cam asa sta treaba, asteapta si alte pareri poate mai sunt persoane care au trecut prin asta si stiu mai bine ca si mie

| xBarbiieKelly a răspuns (pentru KeporLove):

Multumesc mult :*. Nu cred ca.i e mila de mine pentru ca n.are de ce thinking Treaba e, ca mult lume ma intreaba, cum am ajuns mie sa-mi placa de el, deoarece are probleme financiare si n.ar fi in masura sa faca astawinking. Adica sa.si bata joc. Oricum nu voi sti niciodata.sad