| Aries90 a întrebat:

Baiatul pe care il plac si ma place (am mai fost impreuna) sta cu mine doar cand are chef. Cand vine vorba de ceva serios, da inapoi, pentru ca ii place sa fie liber, sa nu i se ceara explicatii etc. Sa il astept sa ii treaca perioada asta in care vrea sa se distreze, sau sa il las balta, desi stiu sigur ca tine la mine?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu tine la tine daca sta cu tine cand are chef, te foloseste ca pe un obiect.

| Betty18 a răspuns:

E exact asa cum a zis Iceman, FARA INDOIALA! Prin asta am trecut si eu odata, exact cum ai povestit TU, nimic diferit!
il astepti degeaba, el te va cauta doar cand are chef de tine, iar tu vei tresari de fiecare data si vei fi acolo pentru el. asa nu vei putea sa-l uiti NICIODATA! NU MERITA un baiat ca el! poti sa-l tratezi si cu indiferenta, te va cauta, te va vrea, dar tot NU se va lega de TINE!

succes

| Betty18 a răspuns:

Nu e asa Andreea... daca face asa va vedea ca are o slabiciune pentru el si atunci va fi si mai RAU! CREDE-MA!

| Phaey a răspuns:

Din ce spui tu, inteleg ca si tu tii la el. Incearca sa flirtezi cu alti baieti de fata cu el, sa vezi cum reactioneaza. Arata-i ca nu esti disponibila atunci cand are chef si ca poti sa cauti, si eventual sa gasesti, ceva mai bun in alta partewinking Cu alte cuvinte, move on, fata, daca nu-ti poate arata ca poate fi si baiat serios :p

| Andarock a răspuns:

Te foloseste doar.
El vrea numai sa se laude cu tine ca are si el o prietena.
Eu as zice sa-i dai papucii in fata multor persoanelaughing

| LovePuls a răspuns:

Draga mea, mai bine incepi sa iti cauti alt prietenwinking. Deoarece nu vei stii cand ii va trece acesta perioada(asta in cazul in care vrei sa il astepti).Mai bine cauti altu.happy
Succes:*

| Andreea_5139 a răspuns:

Buna! prin asta trec si eu desi el este cel mai bun prieten al meu si el statea cu mine doar cna avea chef.dar.dca stii ca tine la tine si u tii la el.si nu il lasa balta pentru ca iti va parea rau dupa aia... poate are el o perioada.asa mai proasta.dar asteapta. ceva timp adica vreau sa zic pana la vacanta de paste.iesiti amnd2 undeva.dar pana atunci u incearca sa fii cat mai pe plakul lui//adica//sa fii asa sa fii mai frumoasa si etc si va veni vacanta de vara si tot asa si atunci te veo distra maxim cu el.si iti zic eu.cand se aproprie vacanta de vara sau cea de paste. poti sa stai serios de vba cu el si sa ii zic ca tii la el si vrei sa fii cu el.si poate el statea cu tine cand avea chef poate ca u erai prea romantica cu el.el vrea sa exprime ca nu ii place asta adica sa fii intotdeauna romantica sa fii mai la moda adica.saruturi cu limbutzza asta dca vrei si multe altele. poate de asta nu vrea el sa stea cu tine serios pentru ca nu iii place sa fii tot timpu prea romantica si revenid si stai de vba serios cu el.si ii zici si u ca tii la el.ca vrei sa fim impreuna.dar vezi cand ii zici sa nu fii asa ca o fetita de aia dulke sa fii si u asa o fata deaaia stii u si sa ii zici fara frica si vei vedea ca veti fi impreuna.si inca un sfat.sa nu il alinti.cu puiule sau din astea ca poate lui nu ii place.si cand este vba de ceva serios.nu ii trimite mesaje sau sal suni te intalnesti cu el in fata si ii zici dca este ceva.pentru ca va crede ca nu ai tupeu. si esti lasa.si cand ii porpui sa fii cu el.sa o faci cu mollt tupeu! crede-ma ca eu ti-o zic din propria mea exeperinata. sper ca te am ajutat... funda\?

| alexxa_5746 a răspuns:

In ce sens tine la tine iubita¿¿¿¿¿cand vrea si el ceva si stie unde gaseste sigur? ce ma oftic,pentru ca asa sunt baietii in general! eu sunt sigura ca meriti mult mai mult decat atat,asa ca nu are rost sa stai la dispozitia lui,sa fii mereu acolo doar cand are el chef, iar cand tu ai nevoie, sa fii egala cu 0.gandeste-te bine la ceea ce vrei tu de la un baiat si vezi daca asta iti ofera.nu este prea complicat!