| lostcolour a întrebat:

Este o poveste mai lunga. imi place de un baiat pe care l-am placut destul de mult timp dar mereu ma mintea acum imi place din nou de el si simt ca si el tine la mine dar varul lui este mai mic ca mine cu 1 luna (am fost pe perioada verii impreuna)si imi zice ca are o impresie proasta despre mine dar baiatul care il plac mereu vine la mine si ma baga in seama si imi spune tot ce are pe inima... nu stiu ce sa cred!?!?

Răspuns Câştigător
| Viviluka a răspuns:

Deci daca zici ca, cu varasu ai fost impreuna poate zice asta doar k e gelos. Io zic sa ii dai o sansa baiatului asta de carre iti place pana la urma niciodata nu e prea tarziu ca sa se indragosteasca de tine. Poate acum chiar te place. Si pustiu ala minte sigur. varasu sau cine o fi.il roade invidia

1 răspuns:
| lolly a răspuns:

Eu zic k merita sa-i dai o sansa.