| MiriamMiriam a întrebat:

Baiatul pe care il plac este in Spania.Eu sunt in Romania.Il plac, dar nu stiu daca si el pe mine...in fiecare vacanta merg in Spania iar el ma tachineaza si ma inteaba cand voi ajunge, pentru ca nu vrea sa ma vada.Deci! ma place sau o las`balta?sad

2 răspunsuri:
| BIS99 a răspuns:

Las`o baltăwinking

| malina1111 a răspuns:

Las`o baltă! Oricum daca tu nu creezi ca nu te mai place fal gelos! eu as crede ca el te inseala cu alta fata si vrea ca tu a pleci mai repede ca sa fie cu ea! platestei cu aceeasi moneda ii trimiti si poze cu noul iubit! Cred ca te inseala! Oricum cred ca sunt multi baieti care te plac! Funda? Te rog?!