| sabinutza_9332 a întrebat:

Mie imi place de un baiat de la mine din clasa.Este vorba despre baiatul acela care se poarta urat cu mine(cei care nu stiu sa citeasc intrebare mele anterioare). El zice ca iese cu o fata cu 2 ani mai mare ca el. Ea nu pare sa-l placa, adica el vrea sa o pupe pe obraz iar ea pare sa-l lase cam cu sila...
In orice caz cand eu am intrat in clasa s-a dus la ea si a pupat-o pe obraz. Ea vroia sa plece pentru ca nu venise decat sa imprumute niste creta si ei nu vorbisera pana sa intru eu...
In orice caz cand sunt eu de fata o tot pupa (pe obraz) pe o fata de la noi din clasa pe care a placut-o dar ea nu l-a placut.
Mai eram odata in parc. Eu ma dadeam in parc cu alte 2 colege(nici pe ele nu le suporta) iar el juca fotbal cu baietii.Si mereu se uita inspre noi. Chiar a schimbat pozitia de pe teren ca sa ne vada...
Eu nu stiu ce sa cred... Voi de credeti ca se comporta asa?
Mai e ochestie... O prietena de-a mea stie ca il plac. Si intr-o zi cand veneam de la sport vorbeam despre el si i-am zis ca doar stie ca il plac, iar un coleg de-al nostru a auzit si a exclamat ceva de genu "Oooooooaaaaaa" si nu stiu daca i-a zis...

Răspuns Câştigător
| Aly_3645 a răspuns:

Buna! Este posibil sa te placa daca chiar se uita dupa voi in parc.
Este posibil sa vrea doar sa iti faci sperante, uitandu-se la tine si sa te faca geloasa pupand-o pe colega ta, asta in caz ca stie ca il placi
Este posibil sa nu te placa si de aceea se si poarta urat cu tine...
Timpul le va rezolva pe toate.Mai asteapta si vezi ce semne iti da
Daca incepe sa vorbeasca frumos cu tine este probabli ca poate incepe sa simta ceva pentru tine sau doar sa te amageasca...
Nu incerca sa ii spui ca il placi ca poate e tipul de baiat care rade de tine sau le spune prietenilor despre asta sau pur si simplu te va tachina.
Incearca sa citesti semnele si daca crezi ca te place si ca poti avea deplina incredere in el ii poti spune ceea ce simti pentru el
Multa bafta! Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai nu ar trebui sa iti faci sperante cu baieti de astia care se poarta urat cu fetele...
incearca totusi, poate iese ceva, dar daca nu va vrea sa aveti o relatie, resemneaza-te.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Este posibil sa te placa sau sa te faca geloasawinking

| virusu007 a răspuns:

Buna.
unii baieti mai ales cei sportivi se poarta urat cu fetele si le face geloase sarutand alte fete feoarece fata carei place sai sara in brate. si daca iti place cu adevarat de el doar spune-i.