| coolgirl2000 a întrebat:

Baiatul pe care il plac tocmai sa impacat cu prietena lui sad asta e un semn ca nu ma place? adica vorbim mai tot timpul pe Facebook si mereu ma alinta si se comporta dragut cu mine dar imi e teama ca toate acestea nu conteaza ce ar trebui sa fac?

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

De placut te place, dar... pe locul doi. Daca asta te multumeste.

| Wihox a răspuns:

Friendzone level over 9000.

| Danysan a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca e o limita intre prietenie si iubire.Tu esti amica si ea e cea pentru care simte ceva. Trebuie sa iti gasesti pe cineva sa te iubeasca si sa fi in continuare amica cu el.Ai grija!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce mi-ai spus inseamna ca el te place. Doar ca evident, inca mai are sentimente pentru fosta lui si de aceea s-a si impacat cu acea fata.

Nu dispera. Continua sa vorbesti cu el, si chiar ai putea sa deschizi subiectul despre voi. Incearca sa il intrebi cum vede relatia voastra si ce isi doreste, si asa vei sti sigur ce e in capul lui.

O zi placuta!

| trista12 a răspuns:

Daca s-a impacat cu iubita lui, renunta! Nu e corect nici pentru tine nici pentru fata aia. Poate lui i-ar conveni situatia insa pentru voi nu e corect. Daca e sa ii placi, o sa vina el la tine, daca nnu, inseamna ca nu a fost sa fie. Renunta, meriti ceva al tau, doar al tau.

| GodWhy1234567890 a răspuns:

E clar ca vrea sa te lase, mai bine i dai tu papuci inainte

| SecretCod a răspuns:

Daca chiar il placi afla-i defectele prietene-i lui si nu i le spune tu ci fa sa i le spuna altcineva si daca el te mai place o sa se desparta de ea si o sa fie impreuna cu tine. K?happy