| coolgirl2000 a întrebat:

Este un baiat pe care il plac de ceva vreme si am inceput sa vorbim.Tocmai s-a despartit de prietena lui si as vrea sa stiu daca ma place adica mereu vorbim pe facebook si mereu ma alinta (pisi sau imi zice ca sunt draguta) eu nu stiu ce sa cred as vrea sa iesim intr'o zi dar na'm curaj sa il intreb.Ce ar trebui sa fac? Dau funda

2 răspunsuri:
| pci27 a răspuns:

Bună! Dacă chiar îl placi și îți dorești să fii cu el, îndrăznește, pune o întrebare și vei avea un răspuns (îți vei da seama dacă contezi pentru el).

| Laurgeorge1432 a răspuns:

Buna! Fii curajoasa....eu sunt baiat si cred ca merita sa incerci intreaba-l daca vrea sa iasa cu tine.
Merita daca il placi!
Eu iti propun sa incerci fata in fata cu el nu pe facebook, yahoo, etc
Sper ca te-am ajutat. Fundaa?big grin