| DiannaDi a întrebat:

Baieti! Ati accepta sa aveti o iubita copilaroasa? De ce?

15 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Daca are limite

Răspuns utilizator avertizat
| SookiexD a răspuns:

Desigur ^.^ pentru ca te amuza, te distrezi cu ea, nu e tot timpul suparata si pe ganduri., mereu iti zambeste, gen : copilaroasa = cu simtul umoruluihee hee! DECI DA! devil

| h3r a răspuns:

Copilăroasă, dar nu imatură... sigur că le place să se transforme într-o fetiță uneori, dar ce zic eu aici, toate o facem mai ales când ne dăm bine pe lângă ei.

| Dariusuu a răspuns:

De ce nu?

Decât să am o fată pe lângă mine care să-mi explice teoriile fizici în fiecare zi, aș prefara să am o fată copilăroasă cu care să poți face glume.

O zi frumoasă îți doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu? Chiar ar fi calumea.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Eu cred ca prefera o copilaroasa decat una prea serioasa. Bineinteles daca e serioasa cand situatia o cere atunci e perfecta combinatia.cel putin mie asa mi s-a spus laughing Si eu sunt copilaroasa dar pot fi si matura daca trebuie..si nu am primit niciodata plangeri pe tema asta. happy Fii tu insati

| chazz a răspuns:

Copilaroasa sa fie, dar nu c**va.Sa fie copilaroasa, avand si cap in acelasi timp.
Mda, cer prea mult.
Numai bine!

| yo547 a răspuns:

Da,desigur mi-ar face mare placere as copilari cu ea.

| yo547 a răspuns:

Da.

| Miky1 a răspuns:

Sigur ca daaa.Pt a e cea mai dulce chestie!

| ElenaElenaPiscupescu a răspuns:

Buna,iti zic parerea mea ca presupun ca tu esti copilaroasa si te temi sa nu iti spuna iubitul tau sa te maturizezi. Fi tu insuti, nu te schimba doar pentru cineva si eu sunt copilaroasa si am 15 ani si iubitul meu 20 si tot ma iubeste foarte mult si daca si iubitul tau este mai mare ca tine la ani si vede ca esti dulce si asa copilaroasa o sa te placa mult mai mult si o sa te considere perfecta lui ...asa gandesc!

| r0ckmyw0rld a răspuns:

Sigur! De ce nu?

| 1NoNamer a răspuns:

In cele mai multe dintre cazuri as zice nu, desigur depinde la ce fel de copilaroasa te referi. Un prieten de-al meu avea o astfel de iubita, care mereu zambea, facea glume (proaste dar nu jignitoare) era vesela, cu capul in nori insa pe mine ma enerva la culme prin accent, mimica, faptul ca se dadea la toata lumea inclusiv la mine.
Prin urmare, dupa cum am scris mai sus depinde de ce fel si depinde si mai mult de persoana. Unii asa ceva cauta, altii NU.