| VacutzaRoscata a întrebat:

Baieti, ati plans vreodata pentru o fata? din ce cauza?
fundalove struck

6 răspunsuri:
| fello18 a răspuns:

Da. mai plangem si noi pe furis laughing ca doar suntem barbati. dar sentimentele pentru mine dor mai tare decat orice alta lovitura.
deci da! am plans, insa ea nu stie/stiut happy.

| MinnieHaha a răspuns:

Dablushing
Prietenul meu a plans dupa mine deoarece nu ne despartisem inca si el s.a combinat cu alta.Si el ma iubea foarteeeee mult si i.am zis ca nu mai vreau sa il vad.Sa nu mai aud de el etchappy Si atunci a inceput sa plangablushingday dreaming si evident ne.am impacat:X

| GeoloveTwilight a răspuns:

VAIIII:X ce dragut scoobydoo, pe bune. ar fi trebuit sa le spui, sigur v-ati fi impacat.tongue

| MrSpooky a răspuns:

De multe ori simteam nevoia sa plang dar nu puteam

| scoobydoo a răspuns:

Am plans de mai multe ori. Da nu recunosc...

| ILoveMyFriendsSoMuch a răspuns:

Idem fello18. Am plans pe ascuns ca s`a pupat pe bot cu altu si eu i-am vazut, fiindca eram la 4m distanta. dar a durut-o`n ...Eh asta e >big grin