| yuhuu a întrebat:

Deci baieti: cati dintre voi ati plans VREODATA pentru o fata? detalii...

9 răspunsuri:
| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Daca tii la ea, e tare rau ca v-ati despartit. Daca si ea tine la tine. si mai si happy.
Fratele meu a plans pentru o fata. Daca tipa e de treaba, si stii ca merita lacrimile tale. ca te-a iubit/iubeste.este ok. Daca e crv, da-o dracu happy

| BillyX a răspuns:

E normal sa mai si plangi daca ai trait intens si ai iubit mult si te doare.e normal

| HISTORY_5103 a răspuns:

Da am plans doar dupa o singura fata.De ce? Pentru ca o iubeam,si, sentimentul reciproc, acum.prea tarziu sa numai pot lupta.

| SEAL a răspuns:

Nu

| Marius21George a răspuns:

Am plans si eu pentru o fata.Dar niciodata de fata cu ea.Nu suport sa ma vada cineva plangand.Am iubit-o dar...thinking s-a dus.

| ozana_6012 a răspuns:

Am plans recunosc, tineam la ea foarte mult, simteam ca s-a rupt ceva din mine, ceea ce m-a durut mai tare e ca am pierdut-o din cauza mea.

| Tymycy a răspuns:

Hmmm...eu nu sunt baiat, dar am si eu o parere. sincer nu mi se pare ca caraghios ca un baiat sa planga din vreun motiv, pentru ca toti suntem oameni si toti avem sentimentewinking unii sunt mai sensibili unii mai tari, nu conteaza daca ii fata sau baiat. bine ca acum nu trebuie sa plangi pentru tot, dar can pierzi pe cineva drag pe care il iubesti, o lacrima - doua tot sar din ochii tai tongue

| scoobydoo a răspuns:

Da am plans ieri seara ca m-am despartit de ea... dar azi ne-am impacat e totu bine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, doi dintre fosti mei iubiti au plans pentru mine thinking