| Princess_6005 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. A-ti plans dupa o fata vreodata? De ce? Dau funa si vot

Răspuns Câştigător
| Violetta2303 a răspuns:

Sunt fata dar am sa iti raspund prietena mea buna s-a certat cu pr ei si el a inceput sa planga si na asezat in genunchi si i-a zis ca o iubete si sa il ierte ia luat si trandafir si sunt dulci cred ca o iubeste cu adevarat:Xdeci asta ar fi raspunsu:*

4 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Oricat de dur ar parea un baiat daca o fata la care tine foarte mult ii da papucii si se combina cu altul, chair daca nu plange cu lacrimi, in sufletul sau tot plange!

| HISTORY_5103 a răspuns:

Buna Princess.Pai,a plange pentru mine e un sentiment urat,plang de suparare,ca a plecat o persoana de langa mine.Da am plans, doar dupa fata, dar nu am izbucnit sa zicem.plangeam.calm sa zicem.Si cred ca si vremea plangea, stateam la geam si plangeam, vedeam cum ploua pe frunze.Era toamna, ce frumos era.Ma simteam oke, cand vedeam ca ploua afara.

| PastilluTsaaa a răspuns:

Am intalnit baieti care sa planga dupa o fostele iubite...O fack pentru ca asta poate fi o slabiciune a fetei sau o fack pentru ca ii doare cu adevarat...dar in general baietii fack alte lucruri nebunesti pentru fete, gen se apuca de baut, de droguri etc.

| TheLastHuman a răspuns:

Normal de atatea ori si am as sa cred ca noi ca baieti suntem prosti, adica tu te zbati, vrei sa fie bine si totusi ce se petrece? adica faptul ca te desparti de cineva inseamna cat de mult s-au iubit acele persoane oh go on... si ca plangi la despartire nu ar fi mare lucru, dar cat mai plangi pana atunci oh go on si plansul e doar o eliberare de moment, adevarata durere se simte dupa ce plangi si realizezi cu stupoare ce se petrece oh go on oh go onoh go on