| RAY a întrebat:

Baieti ati suferit din iubire? ati fost dezamagiti? cum ati trecut peste?

15 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

1. Da.
2. Da.
3. O sa iti spun cand o scot din sistem.

| ș53fan a răspuns (pentru SG1995):

Si tu suferi? Din ce motiv? Ai whatsapp? Daca da itu las numarul? Mai ne eliberam! Ce zivi vrei?

| SG1995 a răspuns (pentru ș53fan):

Pai i-am zis tipei azi vara ca o plac si mi-a dat reject, am incercat cu aceeasi acum in toamna, mi-a zis ca nu imi da nicio speranta. Desi e nasol sunt indragostit rau de tipa asta, pana si noaptea o visez. Nu, nu am Whats app. Apropo tu esti tipul ala care a intrebat cum scoti tipa din friendzone?

Răspuns utilizator avertizat
| ș53fan a răspuns (pentru SG1995):

Eu sunt! Dar nu iti poti face whatsapp? Te rog.

| SG1995 a răspuns (pentru ș53fan):

Telefonul meu nu-mi permite, e cam vechi.

| ș53fan a răspuns (pentru SG1995):

Am inteles! crying Ai alta aplivatie de socialazare? Sau macar in viitor poate iti ia alt telefon! Atunci ai putea? Daca vrei iti las numarul! Si cand o fii ma contactezi! Vrei asa?

| SG1995 a răspuns (pentru ș53fan):

Facebook, iti dau numele contului in privat. La profil am o poza cu efect sepia.

| ș53fan a răspuns (pentru SG1995):

Ok? Dar unde vorbim? Direct pe Facebook? Sau ai mess? Este ok daca vorbesc asa? Ca am uitat sa intreb? Adica sa vorbesc cu tu sau dumneavoastra?,

| SG1995 a răspuns (pentru ș53fan):

Dude am 22, nu ma fa mai batran decat sunt. Si da am mess.

| ș53fan a răspuns (pentru SG1995):

Scuze,insa asa am fost educat, sa intreb cum vorbesc cu o persoana necunoscuta!

| Victor453 a răspuns:

Da
da
a trecut de la sine

| ș53fan a răspuns:

Salut Ray! Da, eu o fac acum! crying Din pacate eu nu am putut sa trec peste! De fapt sa zicem am trecut in sensul ca nu ma mai implic, insa nu mi-o voi putra scoate din suflet niviodata! Nici cand voi muti! crying

| RAY explică (pentru ș53fan):

Trist stefan, ai avut prea mare incredere in ea, crezi ca vei mai avea in vreuna?

| ș53fan a răspuns (pentru RAY):

Sincer...Probabil că da! Insa nu va mai exista vreuna pentru ca eu doar pe ea o vreau! crying!