| TheGrooveStreet a întrebat:

Baieti, cand aveti o relatie cu o fata voi va simtiti incatusati? laughing. Ca numai puteti sa va distrati cum va distrati inainte?, ca numai puteti iesii cu baietii la fel de des?, ca trebuie sa iesiti mereu cu prietena afara? Cum sa scapi de aceste lucruri?

4 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Iti iei o prietene care sa nu te tina in catuse si ai rezolvat problema. Eu ma distrez cum ma distram inainte, ba chiar mai bine. Inainte ma distram veneam acasa si dormeam. Acum ma distrez, vin acasa, fac sex si pe urma dorm.

| AlexBmxRider a răspuns:

Eu personal nu ma simt incatusat pentru ca chiar daca ai prietena nu stai cu ea tot timpu. Mai iesi cu baietii, mai faci si ce-ti place tie. Desigur ca si prietena(iubita) conteaza foarte mult. In plus baietii mai ies cu baietii si fetele se duc la salon.