| TheBlueButterfly a întrebat:

Baieti, ce inseamna pentru voi sa iesiti cu o fosta in oras chiar daca aveti o alta prietena?

Răspuns Câştigător
| alexandru90 a răspuns:

Sincer pentru mine nu exista asa ceva. Mai ales daca am o noua prietena mi se pare ca o insel eu nu sunt de acord cu asa ceva. Sorry

4 răspunsuri:
| biancabellaa a răspuns:

Nimic.Este o iesire nevinovata cu o fosta iubita. Pur si simplu.Asta nu inseamna ca o inseli pe actuala ta iubita.Asta e parerea mea!

| Florry19 a răspuns:

Nu sunt băiat aşa că mă bag puţin forţat în seamă : Eu nu aş avea nimic în potrivă ca prietenul meu să iasă în oraş cu fosta lui prietenă, atâta timp cât îmi demonstrează că pot avea încredere în el. Mi se pare ceva normal ca cei doi să ţină legătura!
De asemenea, mi-aş dori ca el să nu aibă nimic în potrivă dacă aş vrea să ies cu fostul prieten la un suc.
Repet, mi se pare ceva normal! happy

| TheForeignConstantin a răspuns:

Pentru mine ar fi o relatie strict de afaceri daca poti sa-i zici asa.
In conditile in care prietena mea e de acordwinking.

| puiuc a răspuns:

Nu as iesi fara prietena mea ori toti ori deloc e cel mai bine zic eu.Si uni o pot considera o intalnire din moment ce iesi doar tu cu ea