| VacutzaRoscata a întrebat:

Baieti, cand faceti sex ce preferati mai mult :fata sa stea deasupra sau dedesubt? si de ce?
fundalove struck

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

Dacă stă ca vaca și nu se mișcă și ea, nu este bine!
Sunt poziții cu penetrare mai adâncă sau bărbați ceva mai bine dotați.
Dacă faci sex într-o asemenea poziție & el este și mai bine dotat, & tu ești dedesubt, involuntar te poate lovii, de să te sece la inimă!

Când ești deasupra, intri / te cobori, în p***, numai cât îți trebuie, ție!
Și nu ai parte, de eventuale lovituri.

Sexul se face și cu creierul, nu numai cu trupul, iar dacă gândeai, ceva mai mult, nici nu formulai, întrebarea asta!

Pe tine, trebuie, să te intereseze, în principal, ce vrei tu, și ca tu să te simți bine, în acele momente, nu ce vor bărbații.
Dacă poți satisface și dorințele partenerului, cu atât mai bine!

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dacă nu ești fraieră, te pui, Tu, deasupra!

| DragonRO a răspuns:

Deasupra. Nu prea abordez pozitia clasica si la 69 fata trebuie sa stea deasupra e esential,, Asta depinde si ce pozitie abordez,