| VacutzaRoscata a întrebat:

Baieti, preferati o fata matura, mai serioasa sau una mai copilaroasa care se prosteste?
fundalove struck

7 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

O fata mai "matura" stie ce vrea de la Viata. O fata ma "Copilaroasa" nu stie ce vrea de la viata decat s-o plimbi si sa ii faci pe plac.
Asa vad eu ambele categorii.
O vara frumoasa!

| TheSupreme a răspuns:

As iubi-o oricum ar fi ea, dar e cel mai bine sa ai ambele laturi. E bine sa fii serioasa cand e nevoie, dar si sa faci haz cand poti, insa ai grija sa nu sari calul cu prosteala.

| sunset a răspuns:

Uite de ex, iubitul meu imi spune ca sunt prea copilaroasa si vrea sa ma schimb. nu e vb ca nu purtam si discutii serioase, dar, nu stiu.depinde ce intelege fiecare prin matur si prin copilaros.

| pitbull60 a răspuns:

Eu personal, prefer o fata care sa aiba cate putin din amandoua.sa fie si matura cand trebuie, dar si copilaroasa...ca sa fie doar copilaroasa si sa nu poti discuta nimic cu ea.pentru ca trebuie crescuta nu cred ca vrea nimeni.sa fie si prea matura incat sa isi piarda si simtul umorului, iar nu e bine.

| andtim a răspuns:

Mie mi-ar placea o fata care sa fie si copilaroasa si serioasa si maturawinking cam asa sunt si eu tongue sau daca nu sa fie macar copilaroasa si matura tongue

| floryyn91yy a răspuns:

Copilaroasa care se prosteste, da sa nu se prosteasca mai mult decat mine

| ZeroCool_9224 a răspuns:

Nici matura sa nu stie de glume, distractii, nici copilaroasa ca e enervanta.