| clody2000 a întrebat:

Baieti care ar fi motivele pentru care ati regreta ca a-ti pierdut o fata?tongue Dam fundita big grin

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Singurul motiv este lipsa reciprocitatii in sentimente. Daca am regretat o despartire mereu am regretat ca fata nu a fost tot ce cautam eu sau ca eu nu am fost tot ce cauta fata. In rest niciodata nu voi regreta o relatie. Voi regreta insa mereu ca nu a putut fi reciprocitate in privinta sentimentelor. Mereu s-a intamplat ca unul sa sufere mai mult. Ori o fata ma iubea mai mult ori eu iubeam mai mult.

| LCD a răspuns:

Actuala e mai putin ''buna'' decat fosta
Il face sa se simta bine
etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o fata`... dAr vreAu sa-ti raspund la intrebaree`...motivele ar fi ca in primul rand poate fata aia chiar a tzinutt foarte muult la uh si ai dezmagit`o si eu am patit`o mi-a placut de un baiat fff tare si el sa cuplat cu mine numa te stou cand am aflat 2 luni in continu am plans crede-ma mai bine vatzi pune in locu fetelooortongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As regreta doar ca nu am gasit o fata suficient de inteligenta sa-si dea seama cat o iubeam.