| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, care ar fi motivul/motivele pentru care v-ati impaca de mai multe ori ( de 3 ori) cu o fata? big grin happy

Răspuns Câştigător
| igrek a răspuns:

Prost...și am fost de vreo 3 ori.

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

In principiu sa fiu prost si sa nu am idee ce vreau de la viata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

- Prostia.
- sau faptul ca nu stii sa pierzi.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Nu m-as impaca de atatea ori.
E clar ca va gresi si a4a oara cum a gresit anterior.

| usuk a răspuns:

Daca vrei cumva sa auzi un raspuns gen:
"pentru ca de iubeste", sigur nu-l vei primi, si daca cumva il primesti, nu e adevarat

| BSwwatch a răspuns:

Principalul motiv este Prostia! Pesoana care accepta sa reia si iar sa tot reia o relatie de la capat care la baza a avut aceleasi replici, ex: Ai cuvantul meu ca de maine sunt al om!(sa mori tu? asa peste noapte te transformi in omul de care am nevie? normal ca-s bullshit-uri.)cu speranta ca aceea persoa care greseste se va schimba in bine, este ce-a mai naiva si proata decizie, pentru ca zicala aceea a pus puctul pe i(Lupu-si schimba blana dar NARAVUL ba)prin concluzie e ca si cum ai scuipa in contra vintului

| suntZeu a răspuns:

Eu unul nu sunt o papusa cu care o fata sa faca ce vrea.Maxim odata as faceo daca chiar indragesc acea persoana. Daca relatia nu avea niciun viitor nici nu i-as mai devia gandurile fetei

| Meaningful a răspuns:

1. Am trait iubirea adevarata alaturi de ea.
2. Inca nu am intalnit o fata care sa ii fie cel putin egala ca naturalete si ambitie
3. Pentru a fi noi unii dintre putinii care demonstreaza ca inca exista acea iubire fara de orgolii, fara de reprosuri, acel ''Te iubesc doar pentru ca te iubesc.''
Uraste-ma dar eu nu pot sa fac altceva decat sa te iubesc, iarta-ma pentru ca te iubesc.

| Chawki a răspuns:

Sexul

| shadowmaster12 a răspuns:

Nu o sa iti zic un lucru o sa zic2big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grincur si tate