| ElenaGhilbert a întrebat:

Baieti, de ce voi nu va uitati la unele fete care ar fi motivul sau motivele?

16 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Pentru ca ce au unele in cap, nu au curcile turbate ale bunicii...din cauza asta nu ne uitam la anumite fete

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sunt urate cu spume si grase si scarboase

| RAY a răspuns:

1 sunt prea frumoase asa ca nu se merita, nu au vreo sansa
2 sunt prea urate
- nu le place cum se comporta
fiecare are motivul lui, eu unu nu ma uit la fetele cu par scurt de cand am vazut un film de groaza cu o martiana care viola barbati da avea par scurt

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca nu toate fetele sunt pe placul tuturor.Nici tie nu iti place de toti baietii. Daca gresesc corecteaza-ma.

| ElenaGhilbert explică (pentru corbulalbrosu):

Sunt de acord, dar am si niste motive ale mele, dar pe ale baietilor nu le inteleg

| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt identice cu ale tale si implicit a tuturor fetelor.

| T0T a răspuns:

Eu unul ma uit datorita delicatetii lor. Eh, se mai intampla sa ma uit si din alte motive laughing

| ElenaGhilbert explică (pentru T0T):

Nu-i frumos nu-i frumos. >3

| T0T a răspuns (pentru ElenaGhilbert):

sad Stiu

| SkyPilot a răspuns:

Unele nu ne plac. La unele putem spune de ce, la altele nu.
Unii din noi sunt timizi si se rusineaza, mai ales de fetele care le plac.

| Danysan a răspuns:

Fiecare baiat se uita la o fata pe care o place.Sau care il atrage cu ceva. poate ca nu vrea sa aiba de aface cu tine si te evita.la fete privirea in alta parte e judecata ca si teama sau a ascunde ceva.la baieti nu prea e asa.baiatu daca te place se uita in ochii tai.

| Ibrahimovic a răspuns:

Tu te uiti la toti baietii? Ma indoiesc.

Pentru ca nu iti plac la prima vedere, cand le vezi efectiv nu ai nicio atractie fata de ele. Depinde si de alura lor, de imbracaminte, comportament si da, si fizicul. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prezinta interes. sau am prea multe pe cap in acel moment incat sa imi pese de cineva, fie fata /baiat.

| Hitback a răspuns:

Sunt baieti diferiti. daca tu esti fata si ai dreptul sa refuzi sau sa accepti un baiat inseamna ca si baiatul poate alege sau refuza. Toti suntem egali. Baietilor le plac fetele finute care arata bine si sunt inteliente.

| Voidwithin a răspuns:

Nu ne atrag nici prin atitudine, nici prin fizic.

| MyNameIsCata a răspuns:

Au prea multe figuri in cap sau nu arata bine.