| Demeister a întrebat:

La liceu, sunt fetele unul dintre motivele principale de bătaie între băieți?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

O fata poate deveni un motiv de bataie intre doi bezmetici descreerati indiferent de varsta si locul/mediul in care se afla acestia. Totul depinde de anturaj, temperament, educatie si probabil de varsta, de maturizarea de care dau dovada.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, educatia proasta care o au

| RAY a răspuns:

Si intre fete, doar ca fetele folosesc alte mijloace gen barfa, cu toti avem invidi, frustrari, complexe face parte din noi din ceea ce suntem

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca e prima data cand Sofer da un raspuns inteligent. Educatia e principalul motiv de bataie intre oricine.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru suntserios):

Mai precis, lipsa educatiei!big grin

| Drimmero a răspuns:

Cea mai mare prostie este sa te bati pentru o fata, dar cea mai mare prostie.

| R0R0 a răspuns:

Poate fi, depinde.