| anonim_4396 a întrebat:

Baieti care au fost des respinsi de sexul opus pe aici? Ati inceput sa simtiti asa in timp o repulsie fata de fete?

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De fete niciodată, de lepre inepte, narcisiste, naive și inconștiente în schimb... oho, clar! Problema e că numai de alea mai există, sau oricum, numai pe alea le mai găsești, atât.

| Frank51 a răspuns:

Repulsie? Nu, dimpotriva.

Trebuie sa intelegi ca fetele sunt foarte diferite intre ele. Si daca asta nu ajunge, sunt foarte indecise in legatura cu sentimentele lor. Azi vrea ceva, maine vrea altceva. Important este sa profiti de moment.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Francisc are dreptate.
Nu simt repulsie. Doar amuzament, râd pe sub mustatã la cât de slabi/frustrati/ suntem majoritatea in fata vaginelor. " in spatele unui baiat slab e o fata care il face de rusine"

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu simti repulsie de la bere, ca aia te face sa nu mai gandesti normal, berea ti-a luat mintile.

| raMLesS a răspuns:

Pe mine nu ma respinge sexul opus laughing

| RAY a răspuns (pentru raMLesS):

Am vazut man cu toti cum 3 te au respins in cateva minute

| raMLesS a răspuns (pentru RAY):

Pe net, in realitate din 3 vorbe le fac sa ma placa laughing.

| RAY a răspuns (pentru raMLesS):

In visele tale lucide care le consideri reale

| raMLesS a răspuns (pentru RAY):

De unde stii?

| RAY a răspuns (pentru raMLesS):

Un alfa nu sta pe TPU si spune ca in real life e gigolo

| raMLesS a răspuns (pentru RAY):

Pai intru cand am timp, stau vreo 2-3 ore pe laptop zilnic, uneori si mai mult.
2/5 din timpul meu mi-l petrec pe TPU happy.
Mai intru din cand in cand pe TPU de pe telefon ca sa ma cert cu Costica83 sau cum il cheama.
In rest, am vreo 10 ore pline de activitate, femei, bani, masini... btw masina nu o conduc eu, eu conduc lumea laughing tongue

| RAY a răspuns (pentru raMLesS):

Dar de ce te certi cu costica? poate ma insel

| raMLesS a răspuns (pentru RAY):

Ca e beta si comenteaza la alfa rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru raMLesS):

Nu fi rau, real nu ai comenta in fata lui

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Repulsie simt de copiii retardați fără minte care vorbesc fără să fie întrebați.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu e rău stai cuminte, e doar încă un copil prost ca mulți alții și are impresia că mă deranjează pe mine cu niște inepții de copil cu muci la nas laughing E mult sub penibil copilul ăsta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Pe tine inteligența se pare că te respinge cu desăvârșire... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

De aia latri la mine? Ironic, nu? Știi cine latră, coteii latră, că simt primejdia. Și tu ești un specimen trist, exemplificativ genului tău de maimuțoi cu pene laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

În realitate, din 3 vorbe începe să pută a prost la 2Km împrejur am impresia... laughing

| raMLesS a răspuns (pentru RAY):

Esti sigur? Ce poate sa imi faca? Am facut cativa ani buni de box si mma, am luat in timpul ala pumni in gura de nu poti numara laughing Nu trecea saptamana fara sa fiu vanat undeva.
Deci amenintarile astea nu ma impresioneaza, ma vezi tu asa mai firav, da cand i-oi f*&e un pumn la un zgaraienor, o sa zica aia ca a fost atac terorist laughing laughing
Daca-mi iau pumni in bot, dau inapoi... cu dobanda.

| RAY a răspuns (pentru raMLesS):

Parca ai fi copil de gradinita, suntem pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Vezi să nu te-mpiedici...

| raMLesS a răspuns (pentru RAY):

Pai sa nu mai bea bere

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu ma impiedic, in schimb tu vezi lucrurile statice miscandu-se, tu daca bei o bere, dimineata in loc de pat, te trezesti prin diverse santuri laughing laughing

| RAY a răspuns (pentru raMLesS):

De ce nu, e sanatoasa, e recomandata de doctori, ajuta rinichi si vinul rosu e aliment nu bautura, berea neagra este si mai sanatoasa

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://www.youtube.com/watch?v=471gPXTs9gg

piesa asta merge la o bere

| raMLesS a răspuns (pentru RAY):

Pai da dar el bea bere d-aia ieftina, da 2 lei pe o sticla de 2.5l rolling on the floor
Si faza e ca consuma mult, el a inlocuit apa cu berea...

| RAY a răspuns (pentru raMLesS):

Nu exista asa ceva

| raMLesS a răspuns (pentru RAY):

Ba da, cand mergeam eu la bunici la sat, ii luam bere lu' tataia, si mi se pare ca se numea "bere blonda" si dadeam 2 lei pe o sticla d-aia.
Omule, asta inloc de apa, se spala cu bere, asta crede ca berea e 2 in 1, foloseste berea pe post de apa si de spirt, crede ca daca are alcool, e buna pentru dezinfectare laughing
Are atat alcool in el, incat corpul lui a inceput sa produca singur bere, in loc de testosteron secreta berestosteron ce dracu... cine stie ce-i rezerva viitorul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Tu nu te-mpiedici, tu doar latri ca un cotei, atât. Ham-ham, mai mult nu poți...