| anonim_4396 a întrebat:

Baieti care au fost des respinsi de sexul opus pe aici? Ati inceput sa simtiti asa in timp o repulsie fata de fete?

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Singurul lucru ieftin pe aici ești tu când latri, nu știu cum să-ți explic așa mai simplu pe înțelesul tău...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Mda, conduci lumea tu, asta-i adevărat, tu și ăștia ca tine că sunteți majoritari, conduceți lumea spre îndobitocire, nimic de zis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut o iubita. Dar era prea habotnica. Eu m-am purtat cat de cat frumos cu ea. Dar ea mereu încerca sa ma educe de parca as fi fost un copil.

Ma simt singur crying

Ca sa iti raspund la intrebare. Nu, nu am repulsie fata de femei. Le privesc ca niste oameni cu bune si rele.

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma omule tu nu ai ce sa inveti populatia... tu daca ajungi la putere, inveti lumea sa bea bere rolling on the floor laughing.

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii cine beau? Alcoolici beau, ca simt supararile laughing
Dai pe gat sa uiti de suparari rolling on the floor

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Singurul lucru ieftin e berea pe care o bei tu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

O fi berea ieftină, dar dacă tu ești la aceeași valoare cu o bere, e trist de tine.

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce valoare ma, alcoolul din sangele tau depaseste valoarea de 100 de grade... poate iei dracu foc.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Am fost respins de o groaza de ori si nu mai are absolut nici un rost sa incerc. Dar totusi, cu toate astea nu simt repulsie.