| alexalx225903 a întrebat:

Baieti,care femei sunt mai atrăgătoare? Brunetele sau blondele?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Amandoua numai sa aiba catsuit pe ele altfel haine de sport sau blugi cu ceva strans pe ea sa se vada sutienul formele alea

| Ofiintă a răspuns:

Ambele, în condițiile in care le avantajează nuanța părului și dispun și de anumite calități fizice.
Din câte am observat eu, majoritatea consideră atrăgătoare ca fiind brunetele.
Cu precădere, bărbații blonzi sau șateni își doresc brunete. De regulă cei interesați de blonde sunt bărbații bruneți ( evident că nu toți).
Până la urmă culoarea părului este doar un stereotip. Poți să placi unei persoane, atât brunetă, cât și blondă.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Intotdeauna BLONDELE

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Blondele cu ochi albastrii

| Drimmero a răspuns:

Mai conteaza ce culoare au? Gaura sa aiba.

| Sofer a răspuns:

Nu culoarea parului definește frumusețea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Nu cred ca asta ține de cât de atrăgătoare poate fii o femeie și din câte știu eu nu s-a făcut un studiu despre asta până acum. Rapsunsul e subiectiv. Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rasp e subiectiv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era un film renumit din 1953, se numeste "Domnii prefera blondele" ( titlu original: Gentlemen Prefer Blondes).
https://www.cinemagia.ro/......dele-6200/

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima163333 a răspuns:

Hei! Nu cred ca putem cataloga o persoana ca fiind atractiva/neatractiva dupa culoarea parului.E logic, fiecare are gusturi diferite, de aceea nu vor fi doi de acord.
Ps:daca as fi baiat mi-ar placea blondele.winking

| DeeaCarmen a răspuns:

Depinde de fiecare

| Manu1233 a răspuns:

Prefer Blonde natural, dar în general mă interesează cum arată, nu culoarea părului big grin