| Ando1dul a întrebat:

Baieti care sunt cele mai frecvente probleme intalnite la fete?

12 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Le lipseste logica la cele mai simple si banale chestii. Nu recunosc cand gresesc, simandicoase.

Pe scurt, majoritatea fetelor pana in 20 de ani si peste, sunt ca niste copii.
Daca vrei sa ai discutii in profunditate cu o fata, ai grija pe cine alegi ca risti sa vorbesti cu o oaie de multe ori.

| CynicalCunt a răspuns:

Mie mi s-a parut mereu ciudat ca sangereaza 5-6 zile fara sa moara...

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Unele sunt fitoase, se cred importante (cand sunt bagate in seama), barfitoare (apropo, nu spune un secret unei fete decat daca ai incredere deplina in ea).

| AdySnaP a răspuns:

Fitele si gandirea...

| Demonull a răspuns:

pai ar fi tongueROSTIA (dar ele se cred super femei) si unele ajung sa devina nimfomane sub pretextul „imi traiesc viata„ o specie destul de slaba din multe puncte de vedere si Atentie (nu ca unii dintre barbati ar fi prea inteligenti.)dar ca mascul intru adesea in discutii cu sexul opus si toate acestea sunt oarecum plasate in fata mea.

| Zabbyel a răspuns:

Invidia / gandirea rolling on the floor
imbracamintea
aspectul(felul cum arata)
si altele nu mi-ar ajunge viata asta sa le scriu toate problemele laughing dar alea de mai de sus sunt intalnite des la ele laughing

| GoBackInFuture a răspuns:

Se cred mari frumoase si fotogenice cand isi pun poze pe facebook si d-astea. Sunt invidioase, se imbraca unele dintre ele ciudat, sunt incapatanate, oricat le-ai explica ce e bine, ele tot pe a lor o tin. Si multe, multe altele...

| oOoBrBoOo a răspuns:

Rad cand le zici adevarullaughing mai tot timpul si te cred numa cand vor iele.

| ninjaturtlesleonardo a răspuns:

Nehotarate.

| shyva17 a răspuns:

Sunt nesatule.Cred ca stiti la ce ma refer

| Anamaria11185 a răspuns:

Sunt complet de acord cu ce spuneti baieti! laughing Incredibil, da si sunt de gen feminin.