| isa_9377 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine dati-mi niste idei cu nume de fete care sa nu se termine sau care sa nu inceapa cu litera,, a,, si inca o lista cu nume de baieti mai rar intalnite multumesc.

Răspuns Câştigător
| VodkaCoca a răspuns:

Jassmine, Carmen, Ingrid, Noemi, Nicol, am o prietena care se numeste Jacquelline si se citeste Jaclinhee hee, Sharon :X, Madison, Ruby, Emily.

De baieti thinking mie mi-a placut intodeauna numele Christian big grin, Raul, Lorentzo, Davide, William, Thomas, Luca, Nicholas. :*

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Katy, Mary, Ruth, Solomon, Hannelore, Isac, Moni, Herbert, Jonathan, Jonas.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Dagmar, Tiffany, Astrid, Solveig, Jade, Dolores, Celine, Oliver, Andreas, Alexis, Jason, Chad, Ingo, Angus, Gordon

| isa_9377 explică:

E simplu in curand o sa am un bebe si ma gandesc ce nume sa ii pun daca e fata si ce nume sa ii pun daca e baiat ...eu ma numesc isabelle ( nu isabela) cam asta e ideea de baza nu vreau un numa des intalnit gen adrian cosmin alina roxana etc

| isa_9377 explică:

Multumesc mult pentru propunerile facute :*

| isa_9377 explică:

Nu am spus niciodata ca numele care incep sau se termina cu litere,, a,, sunt urate am spus si o sustin in continuare ca sunt prea comune sunt intalnite la tot pasul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce? Crezi ca numele care se incepe si se termina cu "a"sunt urate? Sunt multe frumoase...acum depinde de preferinta:mellisa, bianca etc.si un nume nou, pe placerea ta(numele nepoatei mele) iris.