| DenisaMariaB a întrebat:

Baieti? Care sunt fanteziile voastre? Cum ati vrea sa fiti excitati de partenera >voastra?:

6 răspunsuri:
| 5123fsda a răspuns:

Poi eu...hmmm...big grin
Eu as vrea sa sara pe mine de sa cad jos! Apoi sa ma muste de gat cu pasiune si senzualitate! Sa ma sarute de la gura tot mai jos pe gat, sa imi desfaca camasa si sa ma sarute pe piept!
big grin Cam asta ar fi prima partetongue!

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru 5123fsda):

Si astea fiind zise, 100% te-ai dus in baie sa culci monstrul din pantaloni big grin

| 5123fsda a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

laughing Cam asa, intrebarea era cum ne excita prietenatongue! Eu asa as vrea laughing dar acum nu mai am prietena!

| Liviucu a răspuns:

Cu privirea. happy

Răspuns utilizator avertizat
| GabrielCIG a răspuns:

Da!
Fanteziile mele... hmmm, o multime!
prin felul ei de a fi