| anonim_4396 a întrebat:

Baieti. Cat aveti penisul ca sa stiu cat ar trebui sa il am si eu?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un penis de masura medie are in jur de 15 cm
Unul mare este peste 18cm, si unul f mare, peste 20 cm.
Ce este sub 15 cm este mic
Ce este 10cm si sub 10cm: este "cuculet"

| Alex947169 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai si eu ce sa inteleg Violeta daca am 29 de ani si o am de 13 cm am semi cuculet?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alex947169):

Conform statisticilor internationale, la 13 cm este un penis mic, dar daca esti baiat destept si inveti tehnici de satisfactie a femeii, poti sa ajungi sa o satisfaci chiar si cu ce 13 cm ori apelezi la un falus de plastic cu care sa o satisfaci, daca nu poti cu ce ai.

| Alex947169 a răspuns (pentru Violleta2022):

Deci sa inteleg ca eu nu pot pot atinge capatul unui vagin normal?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alex947169):

Nu ai nevoie sa atingi capatul vaginului, ci pereti lui, ca insertiile nevoase care excita si produc placere sunt pe peretii laterali ai vaginului, de aceea este nevoie si de un penis gros, ca sa excite si sa produca placere, ducand femeia la orgasm vaginal.

| Alex947169 a răspuns (pentru Violleta2022):

Are tot 13 cm si in grosime. In grosime nu am habar cat e media?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alex947169):

Foarte bine, sa-l stapanesti sanatos!

| doctorandus a răspuns:

15 cm=peste medie; 20 cm=foarte lung; 25 cm=de armasar; 30 cm=Godzilla.

| mentholinks a răspuns:

Il ai mic, nu-i asa? Lasa ca nu coteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mult mai mare decat al tau.

| sweetangels a răspuns:

Cate griji! Uite raspunsul, nu conteaza marimea, ci gustul!

Răspuns utilizator avertizat