| Deiutzaaaaa a întrebat:

Baieti...cat de mult conteaza virginitatea pentru voi?

12 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Poate pentru maxim 1 la suta din sexul masculin este important insa unii poate doar vor aprecia fata putin mai mult insa altora le este pur si simplu indiferent, vei fi privita la fel ca oricare alta.

Ma gandesc ca unii ar mai putea sa creada ca se indragostesc de tine dupa ce o faci prima data cu ei, insa de fapt se indragostesc de iluzia ca vai el a fost prima din viata lui, plus ca o va "educa" el. Asta doar daca ai o varsta mai mare, peste 18, 19 pentru ca sunt cazuri mai rare in ziua de azi... A patit o prietena de-a mea care a fost cu iubitul ei la 19 ani jumate prima data.

| Woodenpints91 a răspuns:

Extrem de puţin. Chair nu-mi pasă dacă o fată s-a mai culcat şi cu alţii înante să se culce cu mine. Ba chiar este şi un avantaj,că nu mai trebuie să duci toată munca de convingere până să-şi depărteze picioarele pentru tine,şi ştie ce are de făcut.
Cei care urlă că vor doar fete virgine,ori o au mică,ori ştiu că oferă o calitate scăzută a unei partide de sex,şi nu vor să fie comparaţi cu alţi bărbaţi, mai buni şi mai dotaţi decât ei. Chestia cu "dacă-i virgină nu-i curvă" este doar de suprafaţă, sunt o mulţime de curve virgine, care după ce că profită de cineva, nici măcar nu se culcă cu acel cineva.

| FORMULADTI a răspuns:

Pentru mine unul conteaza sincer, daca ai de gind sa fii cu ea, si sa ai ceva serios.e ok ca fata sa fie neatinsa, asa si e normal!

| MartinLutherKing a răspuns:

La o fata, enorm. Crede-ma, majoritatea baietilor au acelasi raspuns.

| senstein a răspuns:

Nu conteaza, chiar deloc, in ziua de azi aia cu bani fwt mai mult, iar aia care nu au nu se ating.

| Demonull a răspuns:

Pentru mine, undeva la 40 %.Nu pot fi un egoist si sa zic ca nu ma uit la cele care nu mai sunt virgine, dar una e sa nu mai fi virgina si alta e sa cauti „aventuri sau p...licica„ in fiecare saptamana de la tipi diferiti.

| Hevnoraak a răspuns:

Foarte mult, consider că dacă fata e virgină e un lucru sacru(cel puțin pentru mine). Multă lume consideră că virginitatea este un lucru rușinos.A-ți pierde virginitatea este un pas în viață de aceea trebuie tratat ca atare.Mulți sunt dornici să scape de virginitate dar pentru a se feri de eventualele remarci aduse la adresa lor sau de a fi "cool" mai sunt și baieți vănători de virgine care nu fac altceva decăt să se culce cu cât mai multe fete virgine și pe urmă să își etaleze scorul în anturajul lor.În final e la latitudinea fiecăruia să considere ce vrea.

| Schwarzz a răspuns:

Deloc.

| Chriistos a răspuns:

Nu conteaza, crede-ma.

| alexxxu a răspuns:

Nu conteaza chiar delocoh go on.

| VladCzR a răspuns:

Draga mea buna intrebarelaughing. pentru mine mai deloc.pt unii enorm..depinde de caracterul fiecaruia.

| Meke a răspuns:

Nu conteaza pentru ca pentru noi nu e asa de dureros pe cat e la o fata.Deci in principiu nu conteaza.Depinde de cine intreaba! :* laughing