| byby_3357 a întrebat:

Baieti, pentru voi conteaza virginitatea la o fata? Intrebarea poate fi si pentru fete. >:

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu stiu de ce dar am observat ca baietii vor sa o faca cu virginelaughing. Cica sa fie el "primul" smug.

| daii a răspuns:

Pai sincer daca as fi baiat.nu ar conta asa mult.adica din moment ce nu se culca cu toti.nu mi se pare o problema.Nu asta ar trebui sa conteze.pana la urma cu ce te incalzeste pe tine daca e virgina sau nu?! .desi trebuie sa recunoastem ca sunt unii cu perceptii mai invechite.si daca fata nu e virgina, out! Daca iubesti nu ar trebui sa conteze asta.nu te tine un himen. 8-)

by daiiwinking

| inna a răspuns:

Da conteaza...eu vreau unul virgin rolling on the floor

| Cryssy a răspuns:

Da..eu cred ca pentru baieti conteaza asta...

| night_crawler a răspuns:

Da conteaza...mai bine virgine..sunt mai neexperimentate happy

| r8driver a răspuns:

Pentru mine nu, cum as putea spune la o fata vreau s-a fiu cu tine numai daca esti virgina, pai ce eu mai sunt...

| cristina93 a răspuns:

Pai nu stiu cati baieti virgini peste 14 ani mai suntlaughing foarte putini. Majoritatea baietilor "incep" devreme

| Strify a răspuns:

Da in mare parte

| roxy_5007 a răspuns:

Nu prea conteaza dar byby o unu-i baiat ii place mai mult sa dizvirgineze decat sa faca cu una super experta iti spuun sincer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza virginitatea nimanui laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura virginitate care ma intereseaza e a fiicei mele. In rest, fiecare face ce vrea. Si fiica-mea va face, dar deocamdata are 10 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da....doar cea din gura.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băi... să nu fie virgine, dar nici uzate tare. Îmi place să apăs tare pe accelerație din prima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cristina93
spui numai prostii...am 16 ani si inca sunttongue...si multi colegi de clasa sunt...tongue
pentru mine unul conteaza...sti sentimentul ala..."sa fii primul"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza sa fii primul... conteaza sa fii ultimul!winking