| Emonik_7113 a întrebat:

Hei o intrebare pentru baieti, de ce conteaza asa mult virginitatea partenerei?

Răspuns Câştigător
| yoooo1990 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza asa mult, dar asta nu inseamna ca daca o fata nu mai este virgina este curva, cine zice asa ceva greseste.Esti cu o fata virgina,isi incepe viata sexuala cu tine,la un moment dat(fereasca dumnezeu)va despartiti, ea isi va cauta pe altul,ce a sa zica urmatorul, ca prietena lui este o curva? ca a mai facut-o o data! Daca o face o data nu inseamna ca este curva, nu etichetati in felul asta fetele. Unele nu merita si sufera mult din cauza asta.Baftawinking

11 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Pai depinde,daca este doar pentru sex, este din cauza ca simt mai multa placerehappy daca este pe plan de relatie lunga/iubire este din cauza ca in zilele noastre sunt multe curve mai ales in Romania si cum zice kalyn. este o dovada ca nu-i o curva penala care si-o trage cu toti, acum depinde si ce varsta desigurhappyAdica nu prea e normal ce se intampla in ziua de azi fetele de sub 17 ani deja incep unele chiar la 12...pnm ciudat si astia mai asa care vor relatie serioasa nu prea le pica bine ca tipa a facut-o la o varsta asa frageda cam da a curva!

| Narcis2007 a răspuns:

Se pierde farmecul cand iti spune:"am mai facut-o cu alutl"...e mai frumos cand stii ca esti primul in viata ei

| unione a răspuns:

Eu prefer sa nu fie, ultimele 2 au fost si nu am fost multumit pe deplin pe plan sexual

| Allexis a răspuns:

Depinde daca baietii respectiv au creier si il si folosesc. Un baiat destept ar trebui sa fie bucuros daca partenera nu mai e virgina. Asa scapa si el de destule batai de cap, plus, poate invata ceva nou de la ea. Numai baietii imaturi vor ca iubitele lor sa fie virgine.

| Nicky29 a răspuns:

Pentru ca sa stii cum sa o tratezi.

| Kalyn a răspuns:

Asta e singura gaantie ca partenera nu e o curva penala care si-o trage cu totihappy

| ThePinkPanther a răspuns:

Nu sunt baiat dar cred ca inteleg. Conteaza sa stie ei ca nu a mai fost nimeni inaintea lor, ca partenera este o fata inocenta care trebuie instruita in acest domeniu, ca ei au o experienta mai vasta in acest domeniu si sunt ei mai tari. Baietii sunt foarte orgoliosi(ca si unele fete de asemenea) asa ca le place sa se simta importanti, sa stie ca ei au fost primii in viata acelei fete. Parerea mea. Ca o comparatie: baietii sunt ca si cainii. Miros sa vada daca nu a fost nimeni inaintea lor, iar daca locul este neatins, isi marcheaza teritoriulwinking

| Justdoit_7404 a răspuns:

Pai, nu conteaza. Asa mult. E cam acelasi lucru, simti acelasi lucru, doar ca nu ai ''onoarea'' sa o faci primul.
Funda puppy dog eyes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea asta a calatorit in timp, din secolul trecut?

| sexyvio a răspuns:

Nu conteaza asa mult virginitatea, pentru mine conteaza sentimentele

| ion_1912 a răspuns:

Pentru un baiat conteaza foarte mult acest lucru.mai ales increderea...