| Harley18 a întrebat:

Intrebare pentru baieti ce alegeti dintre o fata inalta si foarte slaba si o pitica cu forme la 1.70?

Răspuns Câştigător
| Punctsivirgulaa a răspuns:

Poate n ai sa ma crezi, dar as alege pe aceea care stie sa iubeasca.
Sincer da pentru mine conteaza si corpul, vreau atractie fizica si sexuala dar, prima si prima data te indragostesti de suflet si dupa iti vin si chestiile corpului. Daca ar fi dupa preferintele mele, sa fie la mijlocul in ceea ce ai zis tu.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din experinta mea de viata, as spune ca majoritatea barbatilor prefera fetele inalte si slabe, in detrimentul graselor si piticelor.

De altfel lumea modei incepe cu fetele care au de la 1.75 in sus si sunt slabe, considerand ca doar acelea pot atinge idealul de frumusete feminin.

Exceptie fac baietii si barbati micuti de statura care se multumesc cu ce ramane necules, ca si ei au aceeasi hiba, de a fii pitici.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La 1.70 e pitică?
Îmi aleg partenerele după alte criterii, că nu-s cartofi.

| carevaescu a răspuns:

Sunt atati de alti factori importanți...Nu poti reduce doar la o parte din aspectul fizic.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai scris - o pitica cu forme la 1.70?

O femeie de 1.70 NU e pitică și dacă are tocuri de 10 cm are 1.80 înălțime și ar arăta așa cu forme.

https://sfatulparintilor.ro/wp-content/uploads/2018/02/femei-plinute.jpg

PROBLEMA este că NU sunt femei multe ca aia din poză și atunci te mulțumești cu din astea slabe și înalte de 1.70 fără tocuri.

https://matterhorn-moda.ro/db_images/custom1000x1500_824976.jpg

Femeie PITICĂ și cu forme e cam ca asta și NU o vrea un bărbat.

https://cdn.knd.ro/......70/5/5.jpg

| just4ubr2015 a răspuns:

Pitica cu forme sunt cele care se implica in pat

| Bogdanel27 a răspuns:

Partenera ți-o alegi după chimia dintre voi doi la fața locului, automat noi ca bărbați alegem femeia cu un corp frumos să fie înzestrată cu de toate dar asta nu tine doar de noi tine și de ea dacă ne alege sau nu să îi fim alături?

| Harley18 explică (pentru Bogdanel27):

Adevarat, trebuie sa vina din ambele parti.