| dan_2834 a întrebat:

As vrea sa va intreb...Mai baieti, voua va place sa aveti o prietena slaba...sau.cu forme si sa aiba fundul putin mai mare? ast rasp

11 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Da cu fundul mai marisor as prefera eu cu toate ca pentru mine fizicul nu este ceva important (in fine asta nu inseamna ca imi plac obezele (( no offence dar nimanui nu ii plac grasiXD)) )

| Candice a răspuns:

Dupa parerea mea, ( si sunt fata ) o prietena mai grasuta e mai atragatoare decat una anorexica

| Dєєค a răspuns:

Uite, sunt fata dar iti spun ce am vazut la majoritatea baietilorlaughing Eu sincer am observat ca majoritatea nu prevera o fata slaba batt fara forme, dar nici una grasa. O fata potrivita, care sa aiba formebatting eyelashes

| Mike959 a răspuns:

Sincer mie-mi place o prietena normala,nici slaba, nici mai plinuta, dar ai vazut cum e fiecare vede o fata intr-un alt mod!

| SpEEdz0r a răspuns:

Sa aiba "pieptul" mare si funduletu` smug Sa fie sexy :X rolling on the floor

| Lulu1987 a răspuns:

Eu optez pentru slaba! happy

| eulliric a răspuns:

Eu ador fetele care tzin la flirt. sunt acele fete carora le place sa se "joace" intr o relatie, asta in sensul bun. cand gasesc asemenea fete, incerc sa tzin cat pot de ele.ca sa iti raspund la intrebare, raspunsul meu este "sau" big grin

| gabytzuku a răspuns:

Nu conteaza ca se maresc, doar mancare adecvata si sex ca sa aiba loc si cam atat(ideea e sa fie ceva mai frum)

| paul_7261 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza astea frumos e ce iti place si asta conteazahappysti ca astea frumoase se duc repede asa ca sa fie potrivita bafta

| sayross a răspuns:

Deci mie imi plac fetele normale nici slaba nici grasa palea slabe le consider 2 bete infipte-n C*R aparat de mers pe drum/si pale grase le zic moby dyckhappy

| TiKi_2597 a răspuns:

Eu unul nu sunt SUPERFICIAL! happy Da.nu imi plac nici fetele "ciufulite". Moderate rolling on the floor