| anonim_4396 a întrebat:

Băieți,voi de ce sunteți atraşi de sânii şi fundul unei fete?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Cu cat are o fata sanii si fundul mai frumos cu atat dorinta si excitatia, placerea in sex e mai mare. (Insa mai mare nu inseamna mai frumos) Asta cand e vorba de sex... dar adevarata dragoste intrece aceste placeri! Iar daca exista amandoua la un loc atunci pur si simplu baiatul traieste in extaz happy

11 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Majoritatea da. Insa pentru unii chestiile astea sunt egale cu 0. happy
Eu as prefera sa aiba fundul si sanii mici laughing).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand am sa aflu o sa iti spun.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De la tine mă așteptam la un aşa răspuns...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ma gandeam eu ca asa o sa spui dupa ce ti/am raspuns la intrebarea legata de " cat dureaza partida de sex ".

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mă enervează oamenii care răspund la mişto la întrebări serioase.Eu aveam doar nişte curiozități.Am văzut aici întrebări mult mai penibile decât ale mele.Recunosc că le mai pun din plictiseală, dar nu le pun la mişto, aştept răspunsuri serioase de la oameni serioşi ceea ce tu nu eşti.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Lasa ca esti tu si pentru mine pisi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Şi aş putea să ştiu şi eu ce vârstă ai? Asta ca să îmi fac o idee.

| Xelon a răspuns:

Pui niste intrebari de te ia durerea de cap, normal ca esti atras, doar nu o sa te atraga la o fata urechile ei...

| anonim_4396 explică (pentru Xelon):

Eu aşteptam o explicație aşa cum a dat lpavel de exemplu, dar mă rog.

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca le asociem cu sexul.

| bogdan72 a răspuns:

Se zice ca e o mostenire din trecutul speciei. Instinctual, fundul si sanii dezvoltati (caractere sexuale secundare determinate de secretia de estrogen care incepe la pubertate) iti arata tie ca fata aia e fertila si are rezerve suficiente ca sa duca o sarcina, sa nasca cu bine (solduri mai late), sa alapteze copilul etc. In timp, a fost "domesticit" fenomenul asta in ceea ce se numesc azi preferinte estetice, dar la baza atractiei asteia nebune cam ce am zis eu ar fi.