| dragutzik19 a întrebat:

Baieti ce calitati fizice si morale apreciati la o fata?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Să zicem că frumusețea naturală a unei fete e cel mai frumos lucru pe care îl poate vedea un băiat. Adică, să nu se machieze excesiv, să fie cât mai naturală posibil. Ăsta e chiar un lucru de apreciat la o fată.
Păi, să fie deșteaptă, să am cu cine purta o conversație, să fie vorbăreață fiindcă și eu sunt o moară stricată uneori laughing. Nu știu ce să mai zic. Să nu fie pițipoancă, să nu tânejască după popularitate, să nu îi pese prea mult de părerea celor din jur. Îmi place să fie mai timidă, nu-mi place să fiu controlat, dar nici foarte, foarte timidă.

Cam atât.
Baftă

5 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Sa aiba brandu ca mineru' si sa vorbeasca ca un tractorist!

| Cayus a răspuns:

Coeficintul ei de inteligenta sa fie macar apropiat de al meu, sa poti sa ii spui femeie cand o vezi de la departare si din prima nu cant iti pui ochelarii si te uiti mai atent, sa fie maleabila,pe placul meu(nu neaparat ff frumoasa),amabila, draguta, sa nu cada in pacatul curviei, sa fie aranjata(sa se spele, sa se aranjeze - nu neaparat sa se machieze)

| ZeroCool_9224 a răspuns:

Sa nu fie proasta(nu ma refer sa fie inteligenta neaparat, sa nu fie proasta) sa nu fie cu*va, sa nu fie usuratica, sa o duca capu! Sa fie cu capul pe umeri

| Jacky_7317 a răspuns:

Fizice: 90 60 90...intelectule:0 0 0...

| marian_9218 a răspuns:

Sa poti sa porti o discutie inteliganta cu ea, si ca frumusete fizica baietii apreciaza ce e natural de obicei.adc sa nu te machezi excesiv! succes in orice-ti propui!